Osmaniye’de Altın Fiyatları Yükseliyor!

Gram Altın 2.460 TL’yi Aştı

Osmaniye’de altın fiyatları bugün de yükselişe devam ediyor. Gram altın, son dakika fiyatlarına göre 2.460,30 TL seviyesine yükselerek son bir ayın en yüksek seviyesini gördü.

Ons Altın da Değer Kazandı

Ons altın da yükseliş trendini sürdürerek 2.374,12 dolar seviyesine ulaştı. Altın fiyatları, küresel piyasalardaki belirsizlik ve enflasyon endişeleri nedeniyle artıyor.

Cumhuriyet Altını ve Çeyrek Altın Fiyatları da Arttı

Cumhuriyet altını fiyatı 16.596,10 TL, çeyrek altın fiyatı ise 4.034,03 TL’ye yükseldi. Reşat altını ve kulplu Reşat altını fiyatları da 17.000 TL’nin üzerine çıktı.

Altın Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Uzmanlar, altın fiyatlarının önümüzdeki dönemde de yukarı yönlü bir seyir izlemesini bekliyor. Altın fiyatlarını etkileyecek faktörler arasında ABD Merkez Bankası’nın faiz politikası, küresel jeopolitik riskler ve enflasyon rakamları yer alıyor.

Osmaniye’de Altın Fiyatlarını NTV Para’dan Takip Edin

Osmaniye’de güncel altın fiyatlarını ve son dakika haberlerini NTV Para’dan takip edebilirsiniz. NTV Para’nın Altın Fiyatları sayfası, gram altın, ons altın, Cumhuriyet altını, çeyrek altın, Reşat altını ve kulplu Reşat altını fiyatlarının anlık değişimlerini gösteriyor.