Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Devam Eden Cevdetiye Beldesi-Toprakkale İlçesi Arası Kanal Yolunda İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı devam eden Cevdetiye Beldesi-Toprakkale İlçesi arası kanal yolunda incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz incelemeleri sırasında İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mustafa Demir’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Cevdetiye’den Toprakkale’ye kadar kanal boyunda yaklaşık 8 kilometre yolun yapım işi devam ediyor. Bu yol çok yoğun kullanılıyor. Kadirli tarafından gelen ya da Toprakkale’den Kadirli’ye geçecek olanlar şehir merkezine uğramadan kanal boyu bu yolu kullanarak Kadirli’ye ya da Toprakkale’ye geçebiliyorlar. Bu yolu çok önemsiyoruz.

Çift şerit şeklinde çok güzel bir asfalt yol çalışmamız devam ediyor. Burası bittiğinde ilimizin yol ağı anlamında çok önemli bir görev üstlenecek. Kendi imkanlarımızla İl Özel İdaremiz tarafından yapılıyor. İl Özel İdaremize, ekiplere, çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Yolumuzun bir an evvel bitirip Osmaniyeli hemşehrilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz.“diye konuştu.